Neden Bosna Hersekte Eğitim

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

Uluslararası Travnik üniversitesi sizlere sınavsız bir dikey geçiş imkânı vadediyor.  2 yıllık myo mezunlarına mimarlık dikey geçiş hakkını sınavsız olarak veren Travnik üniversitesi hem de bunu en uygun ücretlerle sizlere sunuyor. Yurtdışı eğitimin birçok avantajından yararlanabileceğiniz üniversitede hayallerinizdeki mesleğin kapılarını açabilirsiniz.

Mimarlık gibi günümüzün geçerli mesleklerinden birini okumak ağırlaşan şartlar nedeniyle çok zorlaşmıştır. Zorlaşan sınav koşulları üstüne bir de yüksek harç ücretleri binince öğrenciler ve ailelere büyük yükler düşmektedir. İşte Travnik üniversitesi tam bu aşamada devreye girmektedir. Sizlere en uygun fiyatlarla yurtdışı eğitim imkânı sunan Travnik üniversitesi ayrıcalıklarını yaşamak için tek yapmanız gereken Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı uzman kadrosuna danışmak.

Bosna Hersek’in en kaliteli üniversitelerinden olan Travnik üniversitesi 2 yıllık myo mezunlarına mimarlık dikey geçiş imkânı ile mimarlık mesleğini kaliteli bir eğitimle almayı sağlıyor. Deneyimli akademik kadrosu ve modern ferah derslikleri ile kendinizi harika bir öğrencilik hayatına bırakabilirsiniz. Travnik üniversitesinde mimarlık dikey geçişini sınavsız yapabileceğiniz gibi daha önce gördüğünüz derslerden muaf olarak da gerçekleştirebilirsiniz. 3. Sınıftan başlayacağınız eğitiminizde göz açıp kapayana kadar diplomanıza sahip olacaksınız.

Uluslararası Travnik üniversitesi Avrupa’daki emsallerine göre çok daha uygun harç bedelleri ve yaşam koşullarıyla sizlere kapısını açıyor. 2 yıllık myo mezunlarına mimarlık dikey geçiş imkânı yıllık 2500 Euro civarında harç bedelleri ile sunulmaktadır. Ülkedeki aylık yaşam giderleri 300 ila 400 Euro arasında değişmektedir.

Mimarlık Dikey Geçiş Fırsatı

Uluslararası Travnik üniversitesinden mezun olduktan sonra Avrupa’da birinci sınıf kalitede diploma kabul edilen europass mavi diplomaya sahip olacaksınız. Mimarlık mesleğini Avrupa’da rahatlıkla yerine getirebileceğiniz bu diplomanın Türkiye’de de geçerliliği olacaktır.

Balkanların en güzel ülkelerinden birinde Bosna Hersek’te vize şartı olmadan öğrenciliğini keyfini çıkarabilirsiniz. Uygun bütçe ile yurtdışında okumanın ayrıcalığını sürebilir, günlük hayatınızda İngilizce kullanarak dil bilginizi geliştirebilirsiniz. Boşnakçayı da rahatlıkla öğrenebileceğiniz ülkede isterseniz dil okullarına da kayıt olabilirsiniz.

Bosna Hersek te okuyan öğrenciler Türkiye’de öğrenciler gibi kredi yurtlar kurumunun geri ödemeli burslarından yararlanabilirler. İstanbul’a 1,5 saatlik mesafedeki ülkeden diledikleri gibi ülkelerine gelip gidebileceklerdir. Ülkenin doğal ve tarihi güzellikleri öğrenciyken keşfetmenin ayrıcalığını yaşayabileceklerdir.

Hayallerinizdeki mimarlık mesleğine kavuşmak için tek yapmanız gereken Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı ofislerine gelmek. Kendinizi Eurostar’ın uzman kadrosunun deneyimli çalışanların emanet ederek geleceğiniz şekillendirin. Uygun fiyatlara kaliteli bir eğitimin kapılarını sınavsız bir şekilde açın. Hayallerinize veda etmek zorunda kalmayın.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!