Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Bosna Hersek üniversitesi mimarlık fakültesi , üniversitenin diğer bölümleriyle birlikte Türkiye ‘nin dikkatini çekmiştir. Bosna Hersek ‘e turist olarak giden bir kii , ülkede üniversitelere aşırı derecede önem verildiğini rahatlıkla anlayabilir.

Son 100 yıl içerisinde artan üniversite sayısı , Bosna Hersek ‘in üniversiteler sayesinde tanınmaya ve gelişmeye başladığının bir göstergesidir. Türkiye ‘den Bosna Hersek ‘e gitmek üzere düzenli olarak havalanan uçaklar , genellikle öğrenci ve işçi taşımaktadırlar. Aynı zamanda da Bosna ‘dan Türkiye ‘te gelen uçaklar için aynı şeyi söylemek mümkündür. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı , Türkiye ‘nin Bosna Hersek ‘e daha fazla yoldu taşıması için açmış olduğumuz bir firmadır.

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Türkiye ‘de doğmuş olan bir öğrencinin başka ülke görmeden Türkiye ‘de okumasını ve çalışmaya başlamasını istememekteyiz. Her öğrencimizin farklı kültürler görmesini ve bu kültürleri tanıyarak hareket etmesi , ülkemizdei öğrencileri daha başarılı bir hale getirecektir. Bosna Hersek üniversitesi mümarlık fakültesi için atmış olduğumuz adımlar da bu prensip sayesinde şekillenmiş ve öğrencilerimize hizmet vermemizi sağlamıştır. 20 yıldır bu sektördeki en başarılı şirketler arasında yer alıyor olmamız , Bosna Hersek ‘in her türlü durumunu öngörebilmemizi mümkün kılmaktadır. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı , Türkiye ‘den Bosna Hersek üniversitelerine gidecek ve mimarlık okuyacak olan öğrencilerimizin çalışmalarını kolaylaştırmaktadır. Karar verme ve başvuru aşamasından itibaren her an yardımcı olacağımız öğrencilerimiz , firmamızla sürekli olarak irtibat kurabilmektedirler.

Bosna Hersek ‘te verilcek olan eğitimin Türkiye ‘de bulunan üniversitelerin birçoğuyla karşılaştırılması , Bosna Hersek ‘te verilen eğitimin kalitesini anlamamızı sağlamaktadır. Özellikle mühendislik ve mimarlık alanında sağlanan ayrıcalıklar , ülkemizdeki üniversitelerin öğrenim kalitelerini de geride bırakmaktadır. Genel öğrenim itibariyle ortalama kalitelere sahip olduğunu söyleyebileceğimiz iki ülke üniversiteleri , Bosna Hersek üniversitesi mimarlık fakültesi öğrencilerinin alacağı diploma ile değişmektedir. Türkiye ‘de aldığınız diplomaların bütük bir bölümünün Avrupa ‘da herhangi bir iş kolunda yapacağınız başvuruda pek fazla önemsenmediğini bilmekteyiz. Yıllık 2500 Euro ücret karşılığında okuyacağınız Bosna mimarlık bölümleri ise Avrupa ‘nın tamamında çalışabilmenizi sağlamaktadır.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!