2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Bilindiği gibi 2 yıllık teknisyenlere inşaat mühendisliği dikey geçiş olanaklarının yer aldığı yerlerden biri olan Bosna Hersek bu özelliği ile..

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Yurtdışında dikey geçiş yaparak mühendislik okumak artık çok kolay. Uluslararası Travnik Üniversitesi 2 yıllık teknisyenlere inşaat mühendisliği geçiş imkânını sınavsız olarak sunuyor. Hiçbir sınava tabi olmadan iki yıllık diplomanızı dört yıllık diplomaya çevirebilirsiniz. Hem de geleceğin gözde mesleklerinden inşaat mühendisliği okuyarak.

Uluslararası Travnik Üniversitesi 2 yıllık teknisyenlere inşaat mühendisliği geçiş şartları için yapmanız gerek tek şey Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerine gelmek. Eurostar’ın deneyimli personeli ile üniversite ve bölüm hakkında aklınıza takılabilecek her türlü bilgiye sahip olabileceksiniz. İki yıllık teknisyenlerin girebileceği inşaat mühendisliği bölümü için hiçbir sınava tabi olmayacaksınız.

Uluslararası Travnik Üniversite’nde inşaat mühendisliği lisans tamamlama ücretleri yıllık 2500 Euro’dur. Aylık yaşam ücretlerinin 300-400 Euro arasında değiştiği ülkede eğitim görmek diğer Avrupa ülkelerine kıyasla çok makul düzeydedir. Öğrenciler Bosna Hersek’te okurken aynı Türkiye’de okuyan öğrenciler gibi kredi yurtlar kurumu geri ödemeli burslarından da faydalanabilmektedirler.

Bosna Hersek savaş sonra toparlanma sürecinde eğitime öncelik vermiş ve Bologna kriterlerini kabul etmiştir. Avrupa Birliği üyesi olan Bosna Hersek’te okumak Avrupa ülkelerinde geçerliliği olan bir diplomaya sahip olmak demektir. Uluslararası Travnik Üniversitesi mezunları da Avrupa’da 1. Sınıf diploma sayılan Europass mavi diplomaya sahip olabileceklerdir. Türkiye’de de geçerliliği olan bu diploma ile geleceğin inşaat mühendisleri arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Eurostar İle Yurtdışında Okuma Fırsatı

Uluslararası Travnik Üniversitesi’nin 2 yıllık teknisyenlere inşaat mühendisliği geçiş imkânı ile Türkçe destekli eğitim alma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Günlük hayatınızda İngilizce ve Boşnakça konuşarak yabancı dil bilginizi geliştirebilirsiniz. Dilerseniz Eurostar’ın size sunduğu dil okulu seçeneklerinden birinde dil eğitimi de görebilirsiniz.

Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı bürolarına gelerek Bosna Hersek’te okumakla ilgili kafanızdaki tüm sorulara cevap bulabileceksiniz. Ülke ve üniversite hakkında tüm detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Öğrencilik süresince konaklayabileceğiniz ev ve yurtlar hakkında seçenekleri öğrenebilirsiniz. Ülkeye ilk gittiğinizde zorluk çekmemek için, yine Eurostar’ın güler yüzlü çalışanlarının karşılama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bosna Hersek’in sıcak, samimi ve misafirperver halkının yardımlarıyla keyifli bir öğrencilik yaşama Uluslararası Travnik Üniversitesi’ni tercih edin. Türklere karşı ayrı bir sempatisi olan ülke halkının yanında kendinizi ülkenizden hiç uzakta hissetmeyeceksiniz. Ülkenin tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek de hayatınızda yıllar sonra keyifle hatırlayacağınız bir anı olarak kalacaktır.

Balkanların en güzel ülkelerinden birinde, Avrupa standartlarında bir eğitim imkânı fırsatını kaçırmayın. Avrupa’da geçerliliği olan kaliteli bir diplomaya keyifli bir öğrencilik hayatıyla sahip olun. Geleceğin binalarını yükseltmek için acele edin. Sınırlı kontenjanları Eurostar farkıyla kaçırmayın.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!