Mostar Üniversitesi

Adalet Mezunlarına Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş

Yıllardır avukat olmanın hayalini mi kurdunuz? Ancak sınav zorlukları nedeniyle avukatlık hayalinizden vazgeçmek zorunda mı kalıyorsunuz? Öyleyse siz iki yıllık adalet okuyup avukat olabileceğinizi bilmiyorsunuz. Evet, yanlış duymadınız. İki yıllık adalet bölümünü bitirenler için avukat olmak artık çok kolay.

Adalet mezunlarına hukuk fakültesi dikey geçiş imkânından haberdar olmanın şimdi tam zamanı. Çünkü Uluslararası Travnik Üniversitesi sizleri geleceğin avukatları arasına sokmak için kapılarını açmış bekliyor. İki yıllık adalet bölümünü bitirdiyseniz hiçbir şarta tabi olmadan sınavsız bir şekilde hukuk fakültesi üçüncü sınıftan başlayabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi hem uygun bütçelerle hem de sınav bir şekilde Adalet mezunlarına hukuk fakültesi dikey geçiş imkânı sunuyor. Nasıl mı olacak diyorsunuz? O halde sizleri ülkede tek yetkili kuruluş olan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerine bekliyoruz. Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı sizlere kaliteli danışmanlığının yanı sıra profesyonel destek sağlıyor.

Avrupa’nın merkezinde Avrupa standartlarında eğitim sağlayan Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde okumaz istemez misiniz? Adalet mezunlarına hukuk fakültesi dikey geçiş imkânı sağlayan üniversite avukat olma hayalinizi gerçek yapmak için bekliyor. Bosna Hersek’in en köklü üniversitelerinden Uluslararası Travnik Üniversitesi’ne iki yıllık adalet diplomanızla başvurabilirsiniz.

Adalet Menzunlarına Şans Kapısı Açılıyor

Uluslararası Travnik Üniversitesi 2003 yılında Avrupa Birliği eğitim standartı olan Bologna Anlaşmasını benimsemiş, eğitim kalitesini artırmıştır. Üniversiteden mezun olduğunuzda Avrupa’da 1. Sınıf diploma sayılan Europass mavi diplomaya sahip olacaksınız. Türkiye’de de geçerliliği olan bu diploma ile saygın avukatlar arasında yerinizi alabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde dikey geçiş imkânıyla hukuk okurken Türkçe destekli eğitim görme imkânına sahipsiniz. Hukuk fakültesi lisans tamamlama yıllık 2000 Euro gibi uygun bir harç parası ile mümkün olabilmektedir. Ülkede aylık yaşam giderleri ise 300-400 Euro civarındadır. Ayrıca dilerseniz geri ödeme kredi yurtlar kredi bursundan da yararlanabilirsiniz.

Bosna Hersek doğal ve tarihi güzellikleriyle ünlü balkanların gözbebeği bir ülkedir. Öğrencilik hayatınızdan artakalan vakitlerinizde ülkenin güzelliklerini bol bol gezebilir, yeni bir ülke keşfetmenin keyfini sürebilirsiniz. İstanbul’a 1,5 saat uzaklıkta bir mesafe olan Bosna Hersek’ten istediğiniz zaman ülkenize gelebilmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Sınav engelleri ya da maddi imkânsızlıklar nedeniyle hayallerinizden vazgeçmeyin. En kısa zamanda Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerine gelin ve geleceğin avukatları arasındaki yerinizi şimdiden ayırtın.  Uluslararası Travnik Üniversitesinin Adalet mezunlarına hukuk fakültesi dikey geçiş olanaklarının tümü hakkında detaylı bilgi alma ayrıcalığını yaşayın.