Mostar Üniversitesi

Bosna Üniversitesi Eczacılık Bölümü

Gelecek planları için mutlaka eczacılık mesleğini icra etmek isteyen kişiler bu alanda alacakları en kaliteli eğitimler için..

Bosna Üniversitesi Eczacılık Bölümü

Sizlerde tıp, eczacılık, diş hekimliği ve fizik tedavi alanlarında Avrupa standartlarında bir eğitim almak ister misiniz? Bosna Hersek Üniversiteleri arasında önemli bir yere sahip olan Saraybosna Üniversitesi tıp, eczacılık, diş hekimliği ve fizik tedavi bölümlerinde kaliteli eğitim vermektedir. Saraybosna Üniversitesi tıp eczacılık diş hekimliği fizik tedavi alanında öğrencilere en iyi eğitimi verebilmek adına uzman eğitmenleriyle birlikte eğitim vermeye devam ediyor.

Saraybosna Üniversitesi tıp eczacılık diş hekimliği fizik tedavi eğitimi almak isteyen öğrencilere Saraybosna Üniversitesi farklı alternatifler sunuyor. Türkçe destekli eğitim imkanı sunan Saraybosna Üniversitesi sağlık alanında öğrencilere kaliteli bir eğitim hizmeti sunmaktadır.

Saraybosna üniversitesi tıp, eczacılık, diş hekimliği ve fizik tedavi bölümlerine sınavsız öğrenci alımı gerçekleştirmektedir. Birçok ülkeye kıyasla sınavsız öğrenci alımı gerçekleştiren Saraybosna Üniversitesi Avrupa ülkelerinde binlerce öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Sınav derdi olmadan istediği bölüme sadece lise diplomasıyla kaydolma hakkı bulunan öğrenciler sınav stresi yaşamamaktadır.

Saraybosna Üniversitesi İlk Tercihlerinde

Saraybosna Üniversitesi tıp eczacılık diş hekimliği fizik tedavi bölümlerinde okumak isteyen pek çok Türk öğrenci Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesini tercih etmektedir. Saraybosna Üniversitesi’nin tıp, eczacılık, diş hekimliği ve fizik tedavi bölümlerinde vermiş odluğu diplomalar Türkiye tarafından da tanınmaktadır. Bu alanlardan mezun olan öğrencilere Europass mavi diploma verilmektedir. Mavi Europass diplomalar Avrupa’da birinci standart diplomalar olarak geçmektedir.

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi diş hekimliği bölümünde okumak isteyen öğrenciler yıllık 3500 Euro ödemektedir. Diş hekimliği okumak isteyen öğrenciler Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi’nde 1 yıl boyunca Boşnakça dil eğitimi almaktadır. Boşnakça hazırlık eğitimi alan öğrenciler eğitim yılı bittikten sonra bölümlere geçebilmek için sınava girmektedir. Saraybosna Üniversitesi diş hekimliği bölümünde okuma isteyen öğrenciler sınavda başarılı olmaları halinde bölüme geçebilmektedir.

Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi’nde eczacılık bölümü okumak isteyen öğrenciler eczacılık giriş sınavı sayesinde eczacılık bölümüne girebiliyor. Başarılı olan öğrenciler bölüme girmeye hak kazanıyor. Öğrenciler dil eğitimi aldıktan sonra fakülteye giriş yapabilmek için sınava girmektedir. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi eczacılık bölümünün hazırlık bölümünün yıllık ücreti 2500 Euro, lisans eğitiminin yıllık ücreti 2500 Euro’dur.

Bosna tıp eczacılık diş hekimliği fizik tedavi alanlarında eğitim almak isteyen öğrenciler Bosna Hersek’e vize almadan giriş yapabiliyor. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Avrupa standartlarında eğitim imkanı sunuyor. Bosna Hersek’in tüm güzelliklerini tatmak ve Bosna Hersek’te eğitim almak için hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!